Produkt BI2-EG08-AG6X
Czujnik indukcyjny
Nr zamówieniowy: 100017999- Obudowa cylindryczna gwintowana M8x1
- Stal nierdzewna 1.4427 SO
- 2-przewodowy DC, 10…30 VDC
- wersja spolaryzowana
- normalnie otwarty
- przewód

Dane ogólne
| EAN | 4047101522907 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Waga | 52 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M8 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 2 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, 2-przewodowy |
| Częstotliwość przełączania | 0.30 kHz |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, 1.4427 SO |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria montażowe
|
QM-08
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem, mosiądz chromowana, gwint męski M12 x 1. Uwaga: Zakres detekcji czujników zbliżeniowych może zostać zredukowany, gdy stosowane są elementy montażowe szybkiej instalacji. |
6945100 |
|
BST-08B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947210 |
|
MW08
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945008 |
|
BSS-08
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901322 |

