Produkt BI4-M12-2APS8X2-H1141
Indukcyjny czujnik bezpieczeństwa
Nr zamówieniowy: 100016606- Obudowa cylindryczna gwintowana M12 × 1
- Niklowany mosiądz
- SIL 2 (zgodny z IEC 61508)
- PL d (zgodny z ISO 13849-1)
- 2 × wyjście OSSD, styk NO, PNP
- 4-przewodowy DC, 24 VDC

Dane ogólne
| EAN | 4047101520460 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | MY |
| Waga | 46 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M12 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 4 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 19.2…28.8 V DC |
| Funkcja wyjścia | 2 × OSSD, styki NO, PNP |
| Częstotliwość przełączania | 0.10 kHz |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria montażowe
|
QM-12
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem; materiał: mosiądz chromowany. Gwint męski M16 × 1. Uwaga: Stosowanie uchwytów szybkiego montażu może spowodować zmianę zakresu detekcji czujników zbliżeniowych. |
6945101 |
|
BST-12B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947212 |
|
MW12
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945003 |
|
BSS-12
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901321 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |

