Produkt PS510-400-04-2UPN8-H1141/X
Czujnik ciśnienia
Ciśnienie względne: 0…400 bar
Nr zamówieniowy: 100015172- Wyświetlacz 4-cyfrowy, 2-kolorowy (czerwony/zielony), 12-segmentowy, z możliwością obracania o 180°
- Możliwość obrotu obudowy po podłączeniu połączenia procesowego
- Metalowe ogniwo pomiarowe
- Kryza zabezpieczenia przed udarem ciśnienia
- Zakres ciśnienia względnego 0…400 bar
- 18…33 VDC
- Zestyk zwierny (NO) / rozwierny (NC), wyjście PNP/NPN, IO-Link SSP4.1.1
- Przyłącze procesowe G1/4″ z gwintem męskim
- Urządzenie ze złączem, M12 × 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101518337 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27200614 -/- Czujnik piezorezystywny (ciśnienie absolutne i względne) |
| Numer taryfy celnej | 90262020000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 250 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Z wyświetlaczem |
| Podłączenie procesowe | Gwint męski G 1/4” |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie względne |
| Zakres ciśnienia [bar] | 0…400 bar |
| Zakres ciśnienia [psi] | 0…5801.51 psi |
| Napięcie zasilania | 18…33 V DC |
| Wyjście elektryczne | 2 × wyjście dwustanowe, IO-Link |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna / tworzywo sztuczne, 1.4404 (AISI 316L)/Grilamid TR90 UV/Elastollan C 65 A 15 HPM 000/Ultramid A3X2G5 |
| Materiały (kontakt z mediami) | Stal nierdzewna 1.4404 (AISI 316L)/1.4542 (AISI 630) |
| Temperatura medium | -40…+80 °C |
| Temperatura pracy | -40…+80 °C |
| Stopień ochrony | IP66/IP67/IP69K |
| Certyfikaty | CE, Certyfikacja metrologiczna (RUS), cULus |
Data Sheets
| German | 879 KB |
| English | 878 KB |
| French | 879 KB |
| Spanish | 878 KB |
| Czech | 879 KB |
| Dutch | 878 KB |
| Romanian | 879 KB |
| Russian | 978 KB |
| Polish | 879 KB |
| Chinese | 970 KB |
| Turkish | 879 KB |
Certyfikat
Datenblätter Archiv
Instrukcja
| Wersja bez profilu czujnika inteligentnego | 1046 KB |
| Wersja z profilem czujnika inteligentnego | 1301 KB |
| IO-Link — prosty, spójny, efektywny | 1266 KB |
Oprogramowanie konfiguracyjne
Parametry IO-Link
Plik konfiguracyjny
| PS+ IODD bez profilu inteligentnego czujnika | 6064 KB |
| PS+ IODD z profilem Smart Sensor Profile | 5747 KB |
Przegląd produktów
Rozkładówka produktu
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
FAM-30-PA66
Wspornik montażowy; rozmiar klucza 24…30 mm; zdejmowana etykieta 20 × 9 mm |
100018384 |
Podłączenie
|
WKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625640 |
|
WKC4.4T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625515 |
Akcesoria funkcjonalne
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |

