Produkt RU300U-M30M-2AP8X2-H1151
Czujnik ultradźwiękowy
czujnik odbiciowy
Nr zamówieniowy: 100004866- Gładka przednia powierzchnia przetwornika ultradźwiękowego
- Obudowa cylindryczna M30, zamknięta
- Podłączenie przez złącze męskie M12 × 1
- Zakres pomiarowy ustawiany za pomocą funkcji Easy-Teach
- Kompensacja temperatury
- Strefa nieczułości: 30 cm
- Zakres: 300 cm
- Rozdzielczość: 1 mm
- Kąt rozwarcia wiązki ultradźwiękowej: ±15 °
- 2 wyjścia dwustanowe, PNP
- NO/NZ programowalne
- Komunikacja IO-Link

Dane ogólne
| EAN | 4047101505498 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27272803 -/- Czujnik ultradźwiękowy |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 175 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przełącznik zbliżeniowy |
| Tryb pracy | Czas pracy |
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M30 x 1.5 |
| Kierunek promieniowania | prosty |
| Zasięg | 300…3000 mm |
| Rozdzielczość | 1 mm |
| Napięcie zasilania | 15…30 V DC |
| Funkcja elementu przełączającego | Styk NO/NZ |
| Funkcja wyjścia | PNP |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Niklowane |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | CE, cULus |
Akcesoria montażowe
|
MW30
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945005 |
Podłączenie
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |
|
WKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625028 |

