Produkt TN-UHF-Q300-NA-CDS
Czytnik UHF
Nr zamówieniowy: 100000900- Zintegrowany serwer sieci Web z parametryzacją czytnika
- Internetowe narzędzie testowe UHF RFID do łatwej analizy interfejsu powietrznego
- Odporność na promieniowanie UV
- 4 złącza do pasywnych anten UHF RFID
- 4 konfigurowalne kanały cyfrowe jako wejścia i/lub wyjścia PNP o prądzie 0,5 A na kanał
- Programowalne zgodnie z IEC 61131-3 w środowisku CODESYS V3
- Środowisko uruchomieniowe PLC Codesys V3
- Serwer OPC-UA CODESYS
- Urządzenie PROFINET, urządzenie EtherNet/IP lub Modbus TCP master/slave
- Interfejs danych „U” do wygodnego korzystania z funkcji RFID
- Ścisła integracja sterowania z systemami PLC możliwa bez modułu funkcji specjalnych
- Diody LED i diagnostyka
- Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytkowania na terenie Ameryki Północnej (NA) w paśmie częstotliwości 902…928 MHz (USA, Kanada, Meksyk)

Dane ogólne
| EAN | 4047101445121 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27280401 -/- System RFID |
| Numer taryfy celnej | 84719000000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 3564 g |
Dane techniczne
| Technologia | UHF RFID |
| Region użytkowania (UHF) | USA, Kanada, Meksyk (902…928 MHz) |
| Komunikacja radiowa i standard protokołu | ISO 18000-63, EPCglobal Gen 2 |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 300 x 300 x 61.7 mm, Q300 |
| Warunki montażowe | Niepowierzchniowy |
| Protokół sieciowy | PROFINET, Modbus TCP, EtherNet/IP, TCP/IP |
| Materiał obudowy | Aluminium, AL, Srebrny |
| Temperatura pracy | -20…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Data Sheets
| German | 1809 KB |
| English | 1808 KB |
| French | 1810 KB |
| Czech | 1809 KB |
| Dutch | 1808 KB |
| Romanian | 1809 KB |
| Russian | 1818 KB |
| Polish | 1811 KB |
| Chinese | 1893 KB |
| Turkish | 1810 KB |
Instrukcja
Instrukcja konfiguracji
Lista akcesoriów
Moduł funkcyjny/biblioteka
| Pakiet CODESYS TN-UHF-…CDS | 91961 KB |
| Moduł funkcyjny RFID, uniwersalny interfejs danych dla CODESYS V3 | 1145 KB |
Oprogramowanie demonstracyjne
Oprogramowanie sprzętowe
Plik konfiguracyjny
Rozkładówka produktu
Skrócona instrukcja obsługi
Podłączenie
|
TN-UHF-CBL-HF240-RPTNC-1-SMA
Kabel koncentryczny HF240, długość 1 m |
100028191 |
|
TN-UHF-CBL-HF240-RPTNC-2-SMA
Kabel koncentryczny HF240, długość 2 m |
100028192 |
|
TN-UHF-CBL-HF240-RPTNC-4-SMA
Kabel koncentryczny HF240, długość 4 m |
100028193 |
|
TN-UHF-CBL-HF240-RPTNC-6-SMA
Kabel koncentryczny HF240, długość 6 m |
100028194 |
|
TN-UHF-CBL-HF240-RPTNC-8-SMA
Kabel koncentryczny HF240, długość 8 m |
100028195 |
|
TN-UHF-CBL-HF240-RPTNC-10-SMA
Kabel koncentryczny HF240, długość 10 m |
100028196 |
|
TN-UHF-CBL-HF240-RPTNC-12-SMA
Kabel koncentryczny HF240, długość 12 m |
100028197 |
|
RSSD-RSSD-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze M12, kodowanie D, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635150 |
|
RKC5T-2-RSC5T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12 — złącze męskie M12, proste, 4-styk. + PE, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625616 |
Akcesoria funkcjonalne
|
TN-UHF-ANT-Q150-FCC
Pasywna antena RFID UHF o wymiarach 150 × 150 mm |
100028596 |
|
TN-UHF-ANT-NF-Q150-ETSI-FCC
Pasywna antena RFID UHF pola bliskiego o wymiarach 150 × 150 mm |
100028594 |
|
TN-UHF-ANT-Q250-FCC
Pasywna antena RFID UHF o wymiarach 250 × 250 mm |
100028600 |
|
TN-UHF-ANT-Q300L600-FCC | 100047593 |
|
TN-UHF-ANT-Q150-MR-FCC | 100047589 |
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
RSSD-RJ45S-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635170 |
|
RSSD-RJ45S-4422-7M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635579 |
|
RSSD-RJ45S-4422-8M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635538 |

