Produkt NI10U-M12E-VP6X
Czujnik indukcyjny
z rozszerzonym zakresem detekcji
Nr zamówieniowy: 100000621- Obudowa cylindryczna gwintowana M12 × 1
- Długa wersja obudowy
- Mosiądz chromowany
- Współczynnik 1 dla wszystkich metali
- Klasa ochrony IP68
- Odporność na pola magnetyczne
- Duży zakres detekcji
- Zintegrowana ochrona przed tłumieniem początkowym
- Niewielkie wymagane strefy wolne od metalu
- 4-przewodowy DC, 10…30 VDC
- komplementarne wyjście PNP
- przewód

Dane ogólne
| EAN | 4047101440898 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 112 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M12 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 10 mm |
| Warunki montażowe | Niepowierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk przełączny, PNP |
| Częstotliwość przełączania | 1.0 kHz |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Chromowane |
| Temperatura pracy | -30…+85 °C |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Cechy szczególne | uprox+, Factor 1, Odporność na pola magnetyczne |
Akcesoria montażowe
|
BST-12B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947212 |
|
QM-12
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem; materiał: mosiądz chromowany. Gwint męski M16 × 1. Uwaga: Stosowanie uchwytów szybkiego montażu może spowodować zmianę zakresu detekcji czujników zbliżeniowych. |
6945101 |
|
MW12
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945003 |
|
BSS-12
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901321 |

