Produkt PT250R-2004-IX-DA91
Przetwornik ciśnienia
z wyjściem prądowym (2-przewodowym)
Nr zamówieniowy: 100000513- Szczelna metalowa cela pomiarowa
- ATEX Ex II 1/2 GD
- Materiał uszczelniający FPM
- 10…30 VDC
- Wyjście analogowe 4…20 mA
- Przyłącze procesowe z gwintem męskim G1/4″ (uszczelnienie tylne), zgodnie z normą DIN EN ISO 1179-2, z pierścieniem uszczelniającym o profilu FPM
- Urządzenie wtykowe, DIN EN 175301-803-A
- ATEX, IECEx
- Kategoria II 1/2 GD, strefa Ex 0

Dane ogólne
| EAN | 4047101439274 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27200614 -/- Czujnik piezorezystywny (ciśnienie absolutne i względne) |
| Numer taryfy celnej | 90262020000 |
| Kraj pochodzenia | CH |
| Waga | 130 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Bez wyświetlacza |
| Podłączenie procesowe | Gwint męski G1/4″ (uszczelnienie tylne), zgodnie z normą DIN EN ISO 1179-2, z pierścieniem uszczelniającym o profilu FPM |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie względne |
| Zakres ciśnienia [bar] | 0…250 bar |
| Zakres ciśnienia [psi] | 0…3625.94 psi |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Wyjście elektryczne | Wyjście prądowe (2-przewodowe) |
| wyjście prądowe | 4…20 mA |
| Połączenie elektryczne | Złącze, DIN EN 175301-803 kształt A |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna / tworzywo sztuczne, 1.4404 (AISI 316L) / poliakrylamid 50 % GF UL 94 V-0 |
| Materiał przetwornika ciśnienia | Stal nierdzewna 1.4435 (AISI 316L) |
| Temperatura medium | -30…+120 °C |
| Temperatura pracy | -25…+85 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Certyfikaty | ATEX II 1/2 GD, CE, IECEx II 1/2 GD, UKEX, GOST/EAC RU, Certyfikacja metrologiczna (RUS), cULus |
Data Sheets
| German | 212 KB |
| English | 211 KB |
| French | 212 KB |
| Spanish | 212 KB |
| Czech | 212 KB |
| Dutch | 211 KB |
| Romanian | 212 KB |
| Russian | 218 KB |
| Polish | 213 KB |
| Chinese | 330 KB |
| Turkish | 212 KB |
Certyfikat
Certyfikat ATEX
Deklaracja producenta
Przegląd produktów
Rozkładówka produktu
Skrócona instrukcja obsługi
Podłączenie
|
RKC4.441T-2/TEB
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, niebieski; aprobata cULus |
6628444 |
|
RKC4.441T-2/TXB
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, niebieski; aprobata cULus |
6631010 |
|
WKC4.441T-2/TEB
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, niebieski; aprobata cULus |
6628451 |
|
WKC4.441T-2/TXB
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, niebieski; aprobata cULus |
6629180 |
|
VAS04-K81E-0.6-RSC5T/TXL
Kabel przedłużający, złącze zaworu, typ A — złącze męskie M12, proste, 5-styk.; długość kabla: 0,6 m, materiał powłoki: PUR, czarny |
6606726 |

