Produkt AIDA-POWER-CC
Złącze rozbieralne
Złącza Push-Pull Power zgodne z AIDA
Złącze męskie, proste
Nr zamówieniowy: 6935632- Podłączenie za pomocą terminala sprężynowego
- 5-pinów
- Przejściówka przewodu: 9,0…13,0 mm
- Obciążalność zacisku: 18-13 AWG
- Zgodność z RoHS
- Stopień ochrony: IP65 i IP67

Dane ogólne
| EAN | 4047101406986 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279201 -/- Połączenia (akcesoria czujników) |
| Numer taryfy celnej | 85366990990 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 115 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Sygnał |
| Złącze A | Męskie, Prosty |
| Liczba styków | 5 |
| Tryb połączenia | technologia podłączenia za pomocą terminala sprężynowego |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku, GD-Zn, niklowane |
| External diameter of the cable | 9…13 mm |
| Przekrój poprzeczny rdzenia/możliwości mocowania | 2.5 mm² |
| Napięcie nominalne | 24 V |
| Prąd | 16 A |

