Produkt BTS-DSC26-EB3
Akcesoria montażowe
Element montażowy (krążek)
Nr zamówieniowy: 6900224- Tłumiona pozycja końcowa
- Wyświetlanie odwracalne o 90°
- Rozstaw otworów na powierzchni czołowej: 30 × 130 mm
- Wysokość trzpienia mocującego (przedłużenia trzpienia): 30 mm/Ø: maks 85 mm

Dane ogólne
| EAN | 4047101007503 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279201 -/- Połączenia (akcesoria czujników) |
| Numer taryfy celnej | 39269097900 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 97 g |
Dane techniczne
| Typ akcesoriów | Napęd (krążek) |
| Do użytku z | Czujniki podwójne |
| Wymiary konstrukcji | 50 mm |
| Średnica obudowy | Ø 102 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PA6 |

