Produkt FCS-K20-AP8X
Kontrola przepływu
czujniku typu wkładka ze zintegrowanym przetwornikiem
Nr zamówieniowy: 6870702- Czujnik przepływu dla gazów
- Zasada kalorymetryczna
- Nastawa za pomocą potencjometru
- W zestawie kołnierz montażowy, tworzywo sztuczne
- Wskazanie stanu za pomocą dwukolorowej diody LED
- Czujnik w obudowie z tworzywa sztucznego
- 3-przewodowy DC, 19,2…28,8 VDC
- wyjście PNP NO
- przewód urządzenia

Dane ogólne
| EAN | 4047101175066 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27273190 -/- Czujnik przepływu (niesklasyfikowany) |
| Numer taryfy celnej | 90268020000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 194 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Kontrola przepływu |
| Wykonanie | Immersja |
| Podłączenie procesowe | Kołnierz PVC (w zestawie) |
| Medium | gazy |
| Sposób detekcji | Kalorymetryczny |
| Napięcie zasilania | 19.2…28.8 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, PNP |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał czujnika | tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PBT-GF30-V0 |
| Temperatura medium | -20…+70 °C |
| Temperatura pracy | 0…+60 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | UL |

