Produkt BL20-PG-EN-V3
Brama komunikacyjna systemu zdalnych I/O BL20 programowalna w CODESYS 3
Wieloprotokołowa brama komunikacyjna Ethernet dla PROFINET, EtherNet/IP i Modbus TCP
Nr zamówieniowy: 6827393- Środowisko uruchomieniowe PLC CODESYS V3
- Serwer/klient CODESYS OPC UA
- Bramka IIoT do chmury Turck Cloud
- Urządzenie PROFINET
- Urządzenie EtherNet/IP
- Urządzenie master/slave Modbus TCP
- Stopień ochrony IP20
- Diody LED wskazujące stan PLC, załączenie zasilania, błędy grupowe i sieciowe
- 2 × port Ethernet RJ45
- Tryb MAC przełączany lub podwójny
- 10 Mb/s / 100 Mb/s

Dane ogólne
| EAN | 4047101350326 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250312 -/- Interfejs komunikacyjny, aktywny |
| Numer taryfy celnej | 85371091990 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 198 g |
Dane techniczne
| Seria produktów | BL20 |
| Typ urządzenia | Moduły komunikacyjne, programowalne, Brama Cloud Gateway |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Interfejs | 2 × RJ45 |
| Master sieci przemysłowej | Modbus TCP |
| Slave sieci przemysłowej | PROFINET, Modbus TCP, EtherNet/IP |
| Programowanie | CODESYS V3 |
| Temperatura pracy | -20…+60 °C |
Dane ogólne
| EAN | 4047101350326 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250312 -/- Interfejs komunikacyjny, aktywny |
| Numer taryfy celnej | 85371091990 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 198 g |
Dane techniczne
| Protokół sieciowy | PROFINET, Modbus TCP, EtherNet/IP |
| Typ urządzenia | Moduły komunikacyjne, programowalne, Brama Cloud Gateway |
| Technologia podłączenia sieciowego | Złącze żeńskie RJ45 |
| Temperatura pracy | -20…+60 °C |
| Stopień ochrony | IP20 |
Data Sheets
| German | 470 KB |
| English | 469 KB |
| French | 470 KB |
| Spanish | 471 KB |
| Czech | 471 KB |
| Dutch | 469 KB |
| Romanian | 470 KB |
| Russian | 261 KB |
| Polish | 472 KB |
| Chinese | 548 KB |
| Turkish | 471 KB |
Certyfikat
| FM07 ATEX 0040X | 739 KB |
| IECEx FME 07.0004X | 251 KB |
| FM Class 1 Div. 2 US | 178 KB |
| FM Class 1 Div. 2 Canada | 179 KB |
| Deklaracja zgodności UE | 136 KB |
Deklaracja producenta
Instrukcja
| BL20 I/O modules | 56388 KB |
| Programowalne bramy komunikacyjne BL20/BL67 sieci Ethernet dla CODESYS 3 | 3006 KB |
| Sterownik PROFINET / Urządzenie w zestawie CODESYS v3 | 2106 KB |
Katalog ogólny
Oprogramowanie konfiguracyjne
Oprogramowanie sprzętowe
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
| Modułowe systemy I/O i kompaktowe moduły I/O o stopniu ochrony IP20 i IP67 | 1559 KB |
| Produkty i rozwiązania dla skutecznej automatyzacji | 2173 KB |
Rozkładówka produktu
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
RJ45S-RJ45S-4422-2M | 6635218 |

