Produkt TB-4M12-5-10/TXL
Koncentrator pasywny, M12 x 1
koncentrator 4-portowy, ze zintegrowanym przewodem
Nr zamówieniowy: 6611909- Materiał obudowy: Nylon
- Kolor obudowy: czarny
- Klasa ochrony IP67
- Zgodność z dyrektywą RoHS
- Zgodność z CE
- Złącze I/O (liczba pinów): 4-piny + PE

Dane ogólne
| EAN | 4047101275742 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250316 -/- Koncentrator pasywny |
| Numer taryfy celnej | 85444290900 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 1096 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Sygnał |
| Liczba portów | 4 |
| Port I/O | M12 × 1 |
| Liczba styków | 4+PE |
| Terminal grupowy | Kabel |
| Długość kabla | 10.0 m |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne, PA |
| Napięcie nominalne | 30 V |
| Obciążalność prądowa | 2 A na styk sygnałowy, całkowity prąd 9 A |
| Certyfikaty | cULus |

