Produkt BI1-EG05-AN6X-V1331
Czujnik indukcyjny
Nr zamówieniowy: 4608740- Obudowa cylindryczna gwintowana M5 × 0,5
- Stal nierdzewna 1.4305 (AIS303)
- 3-przewodowy DC, 10…30 VDC
- wyjście NPN NO
- złącze M8 x 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101154221 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | LK |
| Waga | 11 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M5 x 0.5 |
| Znamionowy zakres detekcji | 1 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, NPN |
| Częstotliwość przełączania | 3.0 kHz |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M8 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, 1.4305 (AISI 303) |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Podłączenie
|
PKGV3M-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, proste, 3-styk., nakrętka ze stali nierdzewnej, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625385 |

