Produkt BI10-Q14-ADZ32X2/S34
Czujnik indukcyjny
odporny na pola magnetyczne
Nr zamówieniowy: 4256225- prostopadłościenny, wysokość 14mm
- górna powierzchnia aktywna
- tworzywo sztuczne PBT‐GF30‐V0
- odporność na pole magnetyczne (spawanie) w polu DC i AC
- 2-przewodowy AC, 20…250 VAC
- 2-przewodowy DC, 10…300 VDC
- normalnie otwarty
- przewód

Dane ogólne
| EAN | 4047101093865 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 123 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 52 x 30 x 14 mm, Q14 |
| Znamionowy zakres detekcji | 10 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 20…250 V AC / 10…300 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, 2-przewodowy |
| Częstotliwość przełączania | 0.020 kHz |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PBT-GF30-V0 |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Odporność na pola magnetyczne |
Akcesoria montażowe
|
MW-Q14/Q20
Uchwyt montażowy dla prostopadłościennych serii Q14 lub Q20; materiał VA 1.4301 |
6945006 |

