Produkt DXMR90-X1
Sterownik sieciowy
4 porty Modbus RTU Master
Interfejs Modbus RTU i Ethernet
Nr zamówieniowy: 3812240- Stopień ochrony IP67
- Płaska, kompaktowa obudowa
- Konfigurowalne diody LED
- Funkcje logiczne, obsługa języka ScriptBasic
- Obsługa MQTT, TLS, SSL, HTTPS
- Poczta e-mail i funkcja obsługi chmury, rejestrator czasu i danych
- Możliwość konfiguracji za pomocą oprogramowania konfiguracyjnego DXM
- Napięcie robocze: 12…30 V DC
- Połączenie RS485 in-line, obsługa Modbus RTU
- Cztery niezależne interfejsy RS485 poprzez cztery 4-stykowe złącza żeńskie M12 × 1 obsługujące funkcję Modbus RTU master
- Interfejs Ethernet: Złącze żeńskie M12 × 1, 4-styk., kodowanie D
- Obsługa EtherNet/IP, Modbus TCP i PROFINET

Dane ogólne
| EAN | 662488103194 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250312 -/- Interfejs komunikacyjny, aktywny |
| Numer taryfy celnej | 85176990000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 232 g |
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 12…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | RS485, Modbus RTU, EtherNet/IP, Modbus TCP, PROFINET |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC, Szary |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Podłączenie
|
STP-M12D-406
Kabel przedłużający, złącze męskie M12 × 1, kodowanie D do RJ45, długość kabla: 1,83 m |
3806414 |
|
STP-M12D-430
Kabel przedłużający, złącze męskie M12 × 1, kodowanie D do RJ45, długość kabla: 9,14 m |
3806416 |
|
STP-M12D-415
Kabel przedłużający, złącze męskie M12 × 1, kodowanie D do RJ45, długość kabla: 4,57 m |
3806415 |

