Produkt Q2XABAF150-Q5
Czujnik fotoelektryczny
Czujnik odbiciowy
Nr zamówieniowy: 3810304- Miniaturowy czujnik w wąskiej obudowie do pracy w ograniczonej przestrzeni
- Stopień ochrony IP67
- Połączenie za pomocą kabla 150 mm, PVC, ze złączem męskim, M12 × 1, 4-styk.
- Zakres: 150 mm
- Zabezpieczenie przed komunikacją krzyżową
- Nastawa za pomocą potencjometru
- Wyjście przełączające, bipolarne, zadziałanie „jasno”

Dane ogólne
| EAN | 662488084653 |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 22.68 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przełącznik zbliżeniowy |
| Tryb pracy | Tłumienie tła, regulowane |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 11.3 x 8 x 31 mm, Q2X |
| Zasięg | 2…150 mm |
| Rodzaj światła | czerwony |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | PNP/NPN |
| Połączenie elektryczne | Kabel ze złączem, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC ABS |
| Temperatura pracy | -25…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Miniaturowy, Zabezpieczenie przed komunikacją krzyżową |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |

