Produkt S15C-MGN-KQ
Konwerter
Modbus na IO-Link
Nr zamówieniowy: 3809836- Bezpośrednie połączenie z czujnikiem analogowym dzięki kompaktowej konstrukcji
- Napięcie robocze: 18…30 VDC
- Stopień ochrony: IP67
- Diody LED stanu informujące o sile i utracie sygnału
- Parametryzacja za pomocą IO-Link
- Napięcie robocze: 18…30 VDC
- Wejście: Dane RTU Modbus
- Wyjście: IO-Link
- Przekształca zdefiniowane przez użytkownika rejestry Modbus na 256-bitowe dane procesowe

Dane ogólne
| EAN | 662488080532 |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | TW |
| Waga | 26.31 g |
Dane techniczne
| Wymiary konstrukcji | 57.8 mm |
| Średnica obudowy | Ø 15 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PVC, Czarny |
| Temperatura pracy | 40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |

