Produkt Q76E-VP-ZLVC-2M
Czujnik fotoelektryczny
Czujnik refleksyjny
O szerokiej wiązce światła
Nr zamówieniowy: 3808857- Klasy ochrony IP67/IP69
- 4-żyłowy przewód PVC 2 m
- Zasięg do 4 m z odbłyśnikiem BRT-92X92CB
- Bardzo szeroka wiązka światła
- Napięcie robocze: 10…30 V DC
- Wyjście dwustanowe, styk przełączny, PNP
- Certyfikat ECOLAB

Dane ogólne
| EAN | 662488071196 |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 136 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik retrorefleksyjny |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 45.3 x 20.5 x 79.3 mm, Q76 |
| Zasięg | 400…4000 mm |
| Rozdzielczość optyczna | 19 mm |
| Rodzaj światła | czerwony |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk przełączny, PNP |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC PBT |
| Temperatura pracy | -40…+60 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69 |
| Certyfikaty | ECOLAB |

