Produkt QCM50-K3D25-Q8-5
Czujnik fotoelektryczny
czujnik koloru
Z wyjściem dwustanowym
Nr zamówieniowy: 3806619- Klasy ochrony IP67/IP69
- Męskie M12 × 1, 5-stykowe
- Zasięg: 18…32 mm
- Tłumienie odblasków
- Trzy wyjścia dwustanowe PNP/NPN i IO-Link
- Przechowuje i porównuje do siedmiu kolorów

Dane ogólne
| EAN | 662488050849 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270801 -/- Fotoelektryczne czujniki odległości |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 188.33 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik inspekcyjny |
| Tryb pracy | Czujnik koloru |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 50 x 25 x 50.5 mm, QCM50 |
| Zasięg | 18…32 mm |
| Rodzaj światła | biały |
| Napięcie zasilania | 18…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, PNP/NPN |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku, Szary |
| Temperatura pracy | -20…+55 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69K |

