Produkt SI-RFPT-LP5
Technologia bezpieczeństwa
RFID
Nr zamówieniowy: 3806407Alternatywny numer zamówieniowy : 806407
- Bezstykowy czujnik bezpieczeństwa do indywidualnych zastosowań
- Typ kodowania: niski
- Reset: automatyczny
- Diagnostyka: Wyjście PNP (nie ma związku z funkcjami bezpieczeństwa)
- Wskaźnik stanu pracy (zielony/czerwony)
- Wskaźnik wyjścia impulsowego (żółty)
- IP69K
- SIL 3 (zgodny z IEC 61508)
- PL e (zgodny z ISO 13849-1)
- Wymagane w celu obsługi napędów SI-RF-A

Dane ogólne
| EAN | 662488049447 |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 113.4 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Wyłącznik bezpieczeństwa RFID |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Zasięg | 10…25 mm |
| Kaskadowe | Nie |
| Z funkcją mutingu | Nie |
| Przełącznik startu/resetu | nie |
| Napięcie zasilania | 19.2…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | 2 × OSSD, styki NO, PNP |
| Połączenie elektryczne | Kabel ze złączem, M12 × 1 |
| Długość kabla | 0.250 m |
| PL wg normy ISO 13849-1 | Level e |
| SIL acc. to IEC 61508 | 3 |
| Kategoria zgodnie z DIN EN 13849-1:2008 | 4 |
| Zabezpieczenie na poziomie kodowania/zabezpieczenie antysabotażowe | Niski |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, Tworzywo termoplastyczne |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP69K |

