Produkt Q3XTBLD-Q8
Czujnik fotoelektryczny
Czujnik laserowy
Nr zamówieniowy: 3091638Alternatywny numer zamówieniowy : 91638
- Wyświetlacz LED 3-cyfrowy 7-segmentowy
- 2 przyciski
- Wskaźnik wyjściowy (żółty)
- IP67/69K
- Zakres detekcji: 0…300 mm
- Laser klasy 2, czerwony, 655 nm, zgodny z EN 60825-1:2007
- Napięcie zasilania: 10…30 VDC
- Wyjście dwustanowe 1 x PNP, 1 x NPN
- Model prostokątny z gwintem M18
- Obudowa – odlew ciśnieniowy z cynku

Dane ogólne
| EAN | 662488916381 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270903 -/- Czujnik odbiciowy |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 108.86 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przełącznik zbliżeniowy |
| Tryb pracy | Rozproszenie / tłumienie tła |
| Wykonanie | Prostokątny z gwintem |
| Wymiary konstrukcji | 35.3 x 18 x 48.6 mm, Q3X |
| Zasięg | 0…300 mm |
| Rodzaj światła | czerwony |
| Klasa lasera | 2 |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO/NZ, PNP/NPN |
| wyjście prądowe | 100 mA |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, Niklowane, Ocynkowane |
| Temperatura pracy | -10…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP68/IP69 |
| Cechy szczególne | zachowanie/odrzucenie, Do mycia |
Akcesoria montażowe
|
SMB18A
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 18 mm |
3033200 |
Podłączenie
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |
|
RKH4.5-2/TFG
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., nakrętka ze stali nierdzewnej, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: TPE, szary; zakres temperatur: -40…+105 °C |
6933455 |
|
WKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625028 |

