Produkt IVU2PTGI12
Przetwarzanie obrazu
Czujnik wizyjny w skali szarości
Nr zamówieniowy: 3090760Alternatywny numer zamówieniowy : 90760
- Druga generacja czujników iVu
- Pamięć wewnętrzna dla 30 inspekcji
- 1/3“ CMOS, 752x480 pikseli
- Zintegrowane oświetlenie pierścieniowe w podczerwieni
- Stopień ochrony IP67
- Zewnętrzne wyjście strobowe + 5 VDC
- Zewnętrzne wejście wyzwalające
- Obiektyw, 12mm, M12x1
- Wyświetlacz: Zintegrowany kolorowy wyświetlacz LCD 65.5 mm, 320 x 240 typu "transreflective"
- Napięcie zasilania 10…30 VDC
- Męskie złącze M12 x 1, 12-pinowe
- Trzy wyjścia przełączające PNP/NPN do wyboru za pomocą oprogramowania
- USB 2.0 host: 4-pinowe złącze żeńskie M8
- Podłączenie Ethernet za pomocą 4-pinowego, męskiego złącza M8 x 1
- Przemysłowy Ethernet: PROFINET, EtherNet/IP, Modbus/TCP, PCCC

Dane ogólne
| EAN | 662488907600 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27310201 -/- Kamera (przetwarzanie obrazu) (P3/P4, iVu) |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 602 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Wartość w kodzie gray |
| Rodzaj światła | IR |
| Brennweite | 12 mm |
| Resolution | 752 × 480 pikseli |
| Wyświetlacz | Integriert |
| Protokół komunikacyjny | EtherNet/IP, Modbus TCP, PCCC, PROFINET, RS232 |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, Tworzywo termoplastyczne, Czarny |
| Temperatura pracy | 0…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Data Sheets
| German | 598 KB |
| English | 598 KB |
| French | 599 KB |
| Spanish | 599 KB |
| Czech | 599 KB |
| Dutch | 599 KB |
| Romanian | 599 KB |
| Russian | 800 KB |
| Polish | 601 KB |
| Chinese | 674 KB |
| Turkish | 599 KB |
Instrukcja
| Instrukcja szybkiego uruchomienia | 1785 KB |
| Instrukcja obsługi przemysłowej sieci Ethernet | 19884 KB |
| Instrukcja obsługi | 12734 KB |

