Produkt PIT66U
światłowód z tworzywa sztucznego
Pojedynczy przewód — kabel optyczny z powłoką z tworzywa sztucznego
Nr zamówieniowy: 3039899Alternatywny numer zamówieniowy : 39899
- Praca w trybie przeciwsobnym
- w zestawie 2 szt.
- Otulina polietylenowa, elastyczna
- Temperatura pracy: -30…+70 °C
- Przewód, prosty, specjalny
- Zakończenie sondy, gwint M2,5 x 0,45
- Średnica rdzenia światłowodu 1,5 mm
- Światłowód, długość całkowita: ± 1829 mm

Dane ogólne
| EAN | 662488398996 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27061090 -/- Światłowody (niesklasyfikowane) |
| Numer taryfy celnej | 85447000900 |
| Kraj pochodzenia | TW |
| Waga | 45.36 g |
Dane techniczne
| Typ akcesoriów | Włókno plastikowe |
| Do użytku z | Czujniki fotoelektryczne |
| Wymiary konstrukcji | 1828 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PE, Czarny |
| Temperatura pracy | -30…+70 °C |

