Produkt T186UE
Czujnik ultradźwiękowy
nadajnik
Nr zamówieniowy: 3038269Alternatywny numer zamówieniowy : 38269
- Strefa martwa: 0 cm
- Zakres detekcji: 60 cm

Dane ogólne
| EAN | 662488382698 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27272801 -/- barierowy (nadajnik-odbiornik) czujnik ultradźwiękowy |
| Numer taryfy celnej | 85437090990 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 152 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik przeciwsobny |
| Tryb pracy | Nadajnik |
| Wykonanie | Prostokątny z gwintem |
| Wymiary konstrukcji | M18 x 1 |
| Kierunek promieniowania | prosty |
| Zasięg | 300…600 mm |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PBT |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Detekcja obiektów przezroczystych |

