Produkt NI2-Q9.5-AP6/S34
Czujnik indukcyjny
odporny na pola magnetyczne
Nr zamówieniowy: 1650077- prostopadłościenny, wysokość 9.5 mm
- boczna powierzchnia aktywna
- tworzywo sztuczne PP GR‐20
- odporność na pole magnetyczne (spawanie) w polu DC i AC
- 3-przewodowy DC, 10…30 VDC
- Styk NO, wyjście PNP
- Przewód

Dane ogólne
| EAN | 4047101148206 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 21 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 20 x 17 x 9.5 mm, Q9.5 |
| Znamionowy zakres detekcji | 2 mm |
| Warunki montażowe | Niepowierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, PNP |
| Częstotliwość przełączania | 1.0 kHz |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PP GR-20 |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Odporność na pola magnetyczne |

