Produkt LI50P1-Q17LM1-LIU5X2-0.3-RS5
Indukcyjny czujnik przemieszczenia liniowego
Nr zamówieniowy: 1590725- Kształt prostopadłościenny, tworzywo sztuczne
- Różne możliwości montażu
- Element pozycjonujący P1-Li-QR14/Q17L, elementy montażowe 2 × M1.1-Q17L oraz 2 × M1.2-Q17L w zestawie
- Wskazania LED zakresu pomiarowego
- Odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
- Wyjątkowo małe strefy martwe
- Rozdzielczość 12-bitowa

Dane ogólne
| EAN | 4047101245752 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270702 -/- Indukcyjny czujnik przemieszczenia liniowego |
| Numer taryfy celnej | 90318020000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 96 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Profil |
| Measuring principle | Indukcyjność |
| Zakres pomiarowy | 50 mm [1.97 in] |
| Napięcie zasilania | 15…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Wyjście analogowe |
| Napięcie wyjściowe | 0…10 V |
| wyjście prądowe | 4…20 mA |
| Połączenie elektryczne | Kabel ze złączem, M12 × 1 |
| Długość kabla | 0.30 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC-GF10 |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria montażowe
|
M1.1-Q17L
Wspornik montażowy do czujników przemieszczeń liniowych LI-Q17L; aluminium; 3 szt. w opakowaniu |
1590749 |
|
M1.2-Q17L
Uchwyt montażowy do czujników przemieszczeń liniowych LI-Q17L; materiał: aluminium; 3 szt. w opakowaniu |
1590750 |
|
RMT-Q17L
Zdejmowalne narzędzie do elementów montażowych czujników przemieszczeń liniowych LI-Q17L |
1590755 |
Akcesoria funkcjonalne
|
TX1-Q20L60
Adapter uczący dla enkoderów indukcyjnych, czujników przemieszczenia liniowego i kątowego oraz czujników ultradźwiękowych i pojemnościowych |
6967114 |

