Produkt B2N85H-Q20L60-2LI2-H1151
Inklinometr
Nr zamówieniowy: 1534032- tworzywo sztuczne PC
- kalibracja punktu zero +/‐ 15°
- dwa wyjścia analogowe
- złącze M12 x 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101200317 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279090 -/- Czujniki (niesklasyfikowane) |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 60 g |
Dane techniczne
| Measuring principle | Przyspieszenie |
| Zakres pomiarowy | -85…85° |
| Liczba osi pomiarowych | 2 |
| Wymiary konstrukcji | 60 × 30 × 20 mm |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Wyjście analogowe |
| wyjście prądowe | 4…20 mA |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC |
| Temperatura pracy | -30…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
Akcesoria funkcjonalne
|
TX1-Q20L60
Adapter uczący dla enkoderów indukcyjnych, czujników przemieszczenia liniowego i kątowego oraz czujników ultradźwiękowych i pojemnościowych |
6967114 |

