Produkt BI10R-Q14-AN6X2
Czujnik indukcyjny
Czujnik pierścieniowy
Nr zamówieniowy: 1406120- prostopadłościenny, wysokość 14 mm
- tworzywo sztuczne PBT‐GF30‐V0
- Działanie wyjścia statycznego
- długość impuls na wyjściu min. 100 ms
- 3-przewodowy DC, 10…30 VDC
- wyjście NPN NO
- przewód

Dane ogólne
| EAN | 4047101068818 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 108 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Czujnik pierścieniowy |
| Wymiary konstrukcji | 52 x 30 x 14 mm, Q14 |
| Wew. średnica pierścienia D | 10.1 mm |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, NPN |
| Częstotliwość przełączania | 0.0080 kHz |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PBT-GF30-V0 |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Czujnik pierścieniowy, wyjście statyczne |

