Produkt WIM64-UNTL-IOL-0.3-RS4
Magneto-indukcyjny czujnik przemieszczenia liniowego
Do analogowego monitorowania siłowników pneumatycznych
Nr zamówieniowy: 100034307- Tworzywo sztuczne, PA66‐GF25
- Do bezpośredniego montażu na siłownikach pneumatycznych z rowkiem teowym
- Zakres pomiarowy: 64 mm
- 4 przewody, 15…30 V DC
- Połączenie IO-Link 1.1
- COM2
- Możliwość uczenia za pomocą IO-Link lub przycisku
- Kabel ze złączem męskim M12 × 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101586305 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270104 -/- Czujnik magneto-indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 58 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 77 x 13.6 x 14.2 mm, UNTL |
| Obudowa cylindryczna | T-groove cylinder |
| Napięcie zasilania | 15…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Kabel ze złączem, M12 × 1 |
| Długość kabla | 0.30 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PA66-GF25 |
| Temperatura pracy | -20…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Data Sheets
| German | 757 KB |
| English | 756 KB |
| French | 757 KB |
| Spanish | 757 KB |
| Czech | 757 KB |
| Dutch | 757 KB |
| Romanian | 757 KB |
| Russian | 766 KB |
| Polish | 758 KB |
| Chinese | 822 KB |
| Turkish | 758 KB |

