Produkt NI30-Q130WD-ADZ30X2
Czujnik indukcyjny
Do ciężkich warunków środowiskowych
Nr zamówieniowy: 100027541- Prostopadłościenny, wysokość 40 mm
- Powierzchnia aktywna na całej części przedniej
- Tworzywo sztuczne, PPS-GF30
- Wysoki stopień ochrony IP69K umożliwiający pracę w trudnych warunkach środowiskowych
- Ochrona przed wszystkimi standardowymi kwasowymi i zasadowymi środkami czyszczącymi
- Oznaczenie trwale czytelne, wygrawerowane laserowo
- 2-przewodowy AC, 20…250 VAC
- 2-przewodowy DC, 10…300 VDC
- normalnie otwarty
- przewód

Dane ogólne
| EAN | 4047101539097 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 1 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 130 x 57 x 40 mm, Q130 |
| Znamionowy zakres detekcji | 30 mm |
| Warunki montażowe | Niepowierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 20…250 V AC / 10…300 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, 2-przewodowy |
| Częstotliwość przełączania | 0.020 kHz |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PPS-GF30, Czarny |
| Temperatura pracy | -30…+85 °C |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Cechy szczególne | Do mycia |

