Produkt RES-185B6T-9F14B-H1151
Enkoder absolutny obrotowy – jednoobrotowy
Seria Industrial
Nr zamówieniowy: 100026165- Kołnierz bez elementu montażowego
- Zaślepiony wał drążony, Ø 6 mm (max. głębokość montażu 18,5 mm)
- Magnetyczna zasada działania
- Materiał wału: stal nierdzewna
- Klasa ochrony IP67 na obudowie i po stronie wału
- ‐40…+85 °C
- Maks. 4000 obr./min (praca ciągła 2000 obr./min)
- 10…30 V DC
- SAE J1939
- Złącze M12 × 1, 5-stykowe
- 360° zdefiniowane przez 14 bitów (16384 pozycji)

Dane ogólne
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270501 -/- Przetwornik położenia, absolutny |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 200 g |
Dane techniczne
| Linia enkodera | Industrial-Line |
| Technologia | Magnetyczny |
| Typ wyjścia | Absolutny, jednoobrotowy |
| Shaft Type | Blind hole shaft |
| Średnica ośki D (mm) | 6 |
| Flange diameter | Ø 36 mm |
| Flange type | Flange with mounting element |
| Zakres pomiarowy | 0…360° |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | SAE J1939 |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku |
| Temperatura pracy | -40…+85 °C |
| Protection class shaft | IP67 |
| Stopień ochrony | IP67 |
Podłączenie
|
RKC5701-5M
Kabel magistrali CAN (DeviceNet, CANopen), złącze żeńskie M12, proste, długość kabla: 5 m, materiał powłoki: PUR, antracyt; aprobata cULus |
6931034 |

