Produkt RES-193B10E-IOL14B-H1141
Enkoder absolutny obrotowy – jednoobrotowy
IO-Link
Seria Industrial
Nr zamówieniowy: 100020152- Kołnierz z połączeniem stojana, Ø 46 mm
- Zaślepiony wał drążony, Ø 10 mm (max. głębokość montażu 18,5 mm)
- Magnetyczna zasada działania
- Materiał wału: stal nierdzewna
- Klasa ochrony IP67 na obudowie i po stronie wału
- ‐40…+85 °C
- Maks. 4000 obr./min (praca ciągła 2000 obr./min)
- 18…30 V DC
- Męskie złącze M12 ×1, 8-stykowe
- 360° zdefiniowane przez 14 bitów (16384 pozycji)

Dane ogólne
| EAN | 4047101544893 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270501 -/- Przetwornik położenia, absolutny |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 270 g |
Dane techniczne
| Linia enkodera | Industrial-Line |
| Technologia | Magnetyczny |
| Typ wyjścia | Absolutny, jednoobrotowy |
| Shaft Type | Blind hole shaft |
| Średnica ośki D (mm) | 10 |
| Flange diameter | Ø 46 mm |
| Flange type | Flange with stator coupling |
| Zakres pomiarowy | 0…360° |
| Napięcie zasilania | 18…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku |
| Temperatura pracy | -40…+85 °C |
| Protection class shaft | IP67 |
| Stopień ochrony | IP67 |

