Produkt REM-98B10T-8BAR-H1151
Enkoder absolutny obrotowy – wieloobrotowy
Seria Industrial
Nr zamówieniowy: 100011349- Kołnierz bez elementu montażowego
- Zaślepiony wał drążony, Ø 10 mm (max. głębokość montażu 18,5 mm)
- Magnetyczna zasada działania
- Materiał wału: stal nierdzewna
- Klasa ochrony IP67 na obudowie i po stronie wału
- ‐40…+85 °C
- Maks. 4000 obr./min (praca ciągła 2000 obr./min)
- Technologia pozyskiwania energii
- 15…30 VDC
- Wyjście analogowe, 0…10 V przy 16 obrotach CW
- Rozdzielczość 12 bitów
- Męskie złącze M12 × 1, 5-stykowe

Dane ogólne
| EAN | 4047101548372 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270501 -/- Przetwornik położenia, absolutny |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 200 g |
Dane techniczne
| Linia enkodera | Industrial-Line |
| Technologia | Magnetyczny |
| Typ wyjścia | Absolutny, wieloobrotowy |
| Shaft Type | Blind hole shaft |
| Średnica ośki D (mm) | 10 |
| Flange diameter | Ø 36 mm |
| Flange type | Flange with mounting element |
| Napięcie zasilania | 15…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Wyjście analogowe |
| Napięcie wyjściowe | 0…10 V |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku |
| Temperatura pracy | -40…+85 °C |
| Protection class shaft | IP67 |
| Stopień ochrony | IP67 |
Podłączenie
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |

