Produkt REM-99S8S-5C13S12M-H1181
Enkoder absolutny obrotowy – wieloobrotowy
Seria Industrial
Nr zamówieniowy: 100011252- Kołnierz synchroniczny, Ø 36 mm
- Wał lity, Ø 8 mm × 15 mm
- Magnetyczna zasada działania
- Materiał wału: stal nierdzewna
- Klasa ochrony IP67 na obudowie i po stronie wału
- ‐40…+85 °C
- Maks. 4000 obr./min (praca ciągła 2000 obr./min)
- Technologia pozyskiwania energii
- 10…30 VDC
- SSI, binarny
- Męskie złącze M12 × 1, 8-stykowe
- Jednoobrotowy, rozdzielczość 13 bitów
- Wieloobrotowy, rozdzielczość 12 bitów

Dane ogólne
| EAN | 4047101549317 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270501 -/- Przetwornik położenia, absolutny |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 200 g |
Dane techniczne
| Linia enkodera | Industrial-Line |
| Technologia | Magnetyczny |
| Typ wyjścia | Absolutny, wieloobrotowy |
| Shaft Type | Wał lity |
| Średnica ośki D (mm) | 8 |
| Flange diameter | Ø 36 mm |
| Flange type | Synchro flange |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | SSi |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku |
| Temperatura pracy | -40…+85 °C |
| Protection class shaft | IP67 |
| Stopień ochrony | IP67 |

