Produkt REI-05I8E-2H500-H1181
Enkoder inkrementalny
Seria Industrial
Nr zamówieniowy: 100011192- Kołnierz z połączeniem stojana, Ø 46 mm
- Wał drążony, Ø 8 mm
- Pomiar optyczny
- Materiał ośki: mosiądz
- Klasa ochrony wału IP50
- Klasa ochrony obudowy IP65
- -20…+85 °C
- Maks. 6000 obr./min
- 8…30 VDC
- Maks. częstotliwość impulsów 200 kHz
- Męskie złącze M12 × 1, 8-stykowe
- 500 impulsów na obrót

Dane ogólne
| EAN | 4047101549904 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270502 -/- Przetwornik położenia, przyrostowy |
| Numer taryfy celnej | 90314990000 |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Waga | 115 g |
Dane techniczne
| Linia enkodera | Industrial-Line |
| Technologia | fotoelektryczny |
| Typ wyjścia | Przyrostowy |
| Shaft Type | Hollow shaft |
| Średnica ośki D (mm) | 8 |
| Flange diameter | Ø 46 mm |
| Flange type | Flange with stator coupling |
| Rozdzielczość, inkrementalny | 500 ppr |
| Napięcie zasilania | 8…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Push-Pull/HTL, odwracalny |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Chromowane aluminium |
| Temperatura pracy | -20…+85 °C |
| Protection class shaft | IP50 |
| Stopień ochrony | IP65 |
Akcesoria montażowe
|
RME-3
Podłączenie statora ze stali nierdzewnej do enkoderów z otworem pod wałek, średnica odniesienia 46 mm, dla wysoce dynamicznych aplikacji o biciu radialnym i osiowym |
1544614 |
Podłączenie
|
RKC8T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 8-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625142 |
|
WKC8T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 8-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625145 |

