Produkt REI-12H10E-2B512-H1181
Enkoder inkrementalny
Seria Industrial
Nr zamówieniowy: 100010466- Kołnierz z połączeniem stojana, Ø 63 mm
- Wał drążony, Ø 10 mm
- Pomiar optyczny
- Materiał wału: stal nierdzewna
- Klasa ochrony IP67 na obudowie i po stronie wału
- ‐40…+85 °C
- Maks. 6000 obr./min (praca ciągła 3000 obr./min)
- 10…30 VDC
- Push-pull/HTL z inwersją
- Maks. częstotliwość impulsów 300 kHz
- Męskie złącze M12 × 1, 8-stykowe
- 512 impulsów na obrót

Dane ogólne
| EAN | 4047101551112 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270502 -/- Przetwornik położenia, przyrostowy |
| Numer taryfy celnej | 90314990000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 400 g |
Dane techniczne
| Linia enkodera | Industrial-Line |
| Technologia | fotoelektryczny |
| Typ wyjścia | Przyrostowy |
| Shaft Type | Hollow shaft |
| Średnica ośki D (mm) | 10 |
| Flange diameter | Ø 63 mm |
| Flange type | Flange with stator coupling |
| Rozdzielczość, inkrementalny | 512 ppr |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Push-Pull/HTL, odwracalny |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku |
| Temperatura pracy | -40…+85 °C |
| Protection class housing | IP65 |
| Protection class shaft | IP67 |
| Stopień ochrony | IP67 |
Podłączenie
|
RKC8T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 8-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625142 |
|
WKC8T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 8-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625145 |

