Produkt LUS211-40-51-2UPN8-H1141
Czujnik ultradźwiękowy
Sterowanie poziomem
Nr zamówieniowy: 100003163- 4-cyfrowy, 2-kolorowy, 12-segmentowy wyświetlacz, z możliwością obracania o 180°
- Możliwość obrotu obudowy po podłączeniu połączenia procesowego
- Połączenie procesowe G3/4″
- Dostawa obejmuje pierścień uszczelniający (pierścień ze stali nierdzewnej z uszczelką NBR)
- Strefa nieczułości: 0,5 cm
- Zakres: 40 cm
- Rozdzielczość: 0,5 mm
- Kąt rozwarcia wiązki ultradźwiękowej: ±15 °
- 2 wyjścia przełączające, PNP/NPN
- NO/NZ programowalne
- Transmisja danych procesowych oraz parametryzacja przy użyciu IO-Link

Dane ogólne
| EAN | 4047101476194 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27272803 -/- Czujnik ultradźwiękowy |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 379 g |
Dane techniczne
| Sposób detekcji | bezkontaktowo |
| Medium | liquids, Towary masowe |
| Measuring principle | Ultradźwiękowy |
| Podłączenie procesowe | G 3/4” |
| Maks. zasięg | 400 mm |
| Napięcie zasilania | 18…33 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO/NZ, PNP |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna / tworzywo sztuczne, 1.4404 (AISI 316L) / Grilamid TR90 UV PA |
| Wytrzymałość ciśnieniowa | 0,5…5 bar |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69K |
| Certyfikaty | CE, cULus |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |
|
RKC4.4T-2-RSC4.4T/TEL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625208 |

