Produkt TBIL-S3-8DXP
Hub I/O do podłączania sygnałów cyfrowych do urządzenia nadrzędnego (master) IO-Link
8 uniwersalnych kanałów dwustanowych, 8 portów M8
Nr zamówieniowy: 100002595- Obudowa wzmacniana włóknem szklanym
- Testowane pod kątem odporności na wibracje i wstrząsy
- Szczelnie obudowana elektronika modułu
- Stopień ochrony IP65, IP67, IP69K

Dane ogólne
| EAN | 4047101465693 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250307 -/- Moduł technologiczny (peryferia) |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 162 g |
Dane techniczne
| Protokół sieciowy | IO-Link |
| Signal type | Wejście/wyjście dwustanowe, Wyjście dwustanowe, Wejścia dwustanowe |
| Technika połączeniowa | M12 |
| Typ urządzenia | I/O hub, Moduły I/O, kompaktowa stacja |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP65/IP67/IP69K |
| Certyfikaty | cULus |
Akcesoria funkcjonalne
|
TBEN-S2-4IOL
Kompaktowy, wieloprotokołowy moduł I/O, 4 porty mastera IO-Link 1.1 klasa A, 4 uniwersalne kanały PNP 0,5 A |
6814024 |
Akcesoria podłączeniowe — I/O
|
PKG3M-0.3-PSG3M/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M8, proste, 3-styk. — złącze męskie M8, proste, 3-styk.; długość kabla: 0,3 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625665 |
|
PKG3M-2-PSG3M/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M8, proste, 3-styk. — złącze męskie M8, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625668 |
|
PKW3M-2-PSG3M/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, kątowe, 3-styk. — złącze męskie M8, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6627123 |
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
RKC4T-2-RSC4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 3-styk. — złącze męskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625604 |

