Produkt PT600R-2003-U1-H1143
Przetwornik ciśnienia
Nr zamówieniowy: 100000231- Szczelna metalowa cela pomiarowa
- Zakres ciśnienia 0…600 bar wzgl.
- Podłączenie procesowe za pomocą gwintu męskiego 1/4"-18 NPT
- Urządzenie ze złączem, M12 × 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101435788 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27200614 -/- Czujnik piezorezystywny (ciśnienie absolutne i względne) |
| Numer taryfy celnej | 90262020000 |
| Kraj pochodzenia | CH |
| Waga | 90 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Bez wyświetlacza |
| Podłączenie procesowe | Gwint męski 1/4″ NPT-18 |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie względne |
| Zakres ciśnienia [bar] | 0…600 bar |
| Zakres ciśnienia [psi] | 0…8702.26 psi |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna / tworzywo sztuczne, 1.4404 (AISI 316L) / poliakrylamid 50 % GF UL 94 V-0 |
| Materiał przetwornika ciśnienia | Stal nierdzewna 1.4435 (AISI 316L) |
| Temperatura medium | -40…+135 °C |
| Temperatura pracy | -30…+85 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | CE, Certyfikacja metrologiczna (RUS), cULus |
Data Sheets
| German | 158 KB |
| English | 158 KB |
| French | 158 KB |
| Spanish | 158 KB |
| Czech | 158 KB |
| Dutch | 158 KB |
| Romanian | 158 KB |
| Russian | 102 KB |
| Polish | 159 KB |
| Chinese | 232 KB |
| Turkish | 159 KB |
Certyfikat
| cULus — E302799 | 73 KB |
| Deklaracja zgodności UE | 120 KB |
| Informacje dotyczące dyrektywy RoHS (Chiny) | 240 KB |
Przegląd produktów
Rozkładówka produktu
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625503 |
|
WKC4.4T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625515 |
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |

