Produkt QMT-18
Akcesoria montażowe
Wspornik do szybkiego montażu
Nr zamówieniowy: 6945104- Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem
- Materia: mosiądz, pokryty PTFE
- Gwint męski M24 x 1,5

Dane ogólne
| EAN | 4047101246643 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279201 -/- Połączenia (akcesoria czujników) |
| Numer taryfy celnej | 74122000000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 93 g |
Dane techniczne
| Typ akcesoriów | Wspornik do szybkiego montażu |
| Do użytku z | Czujniki indukcyjne Czujniki cylindryczne |
| Wymiary konstrukcji | 34 mm |
| Średnica obudowy | Ø 18 mm |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Powłoka PTFE |

