Produkt TB-4M8Z-4-1
Koncentrator pasywny siłowników/czujników, 4 porty
Gniazdo I/O Ø 8 mm z kablem biegnącym do punktu centralnego
Nr zamówieniowy: U2-31496- Materiał obudowy: Nylon
- Kolor obudowy: czarny
- Stopień ochrony IP67
- Zgodność RoHS
- cULus w wykazie
- Złącze I/O (liczba pinów): 3-piny + PE
- Kabel ogólnego przeznaczenia
- Powłoka PVC, kolor czarny, ekranowany, 10 × 24 AWG
- Wytrzymałość na zginanie w niskiej temperaturze -40 °C
- Klasyfikacja ognioodporności: UL1061, CSA FT1

Dane ogólne
| EAN | 4047101563795 |
| Numer taryfy celnej | 85444290900 |
| Kraj pochodzenia | MX |
| Waga | 1000 g |
Dane techniczne
| Liczba portów | 4 |
| Port I/O | Złącze żeńskie, Ø 8 mm |
| Liczba styków | 4 |
| Terminal grupowy | Kabel, Wyjście boczne |
| Długość kabla | 1.0 m |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne, PA6-GF30 |
| Napięcie nominalne | 30 V |
| Obciążalność prądowa | 2 A na styk sygnałowy, całkowity prąd 6 A |
| Certyfikaty | CE, RoHS |

