Produkt RKSW 455-5M
PROFIBUS Cable
Kabel połączeniowy
Nr zamówieniowy: U0348-5- Kabel PROFIBUS: AWG 22/1
- Materiał powłoki: PVC, kolor: fioletowy
- Średnica powłoki: 8,5 mm
- Otwarty koniec
- Złącze żeńskie M12, proste, zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem
- Długość kabla: 5,0 m

Dane ogólne
| EAN | 4047101023831 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27060307 -/- Przewód sieciowy |
| Numer taryfy celnej | 85444290900 |
| Kraj pochodzenia | MX |
| Waga | 436 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Dane |
| Wykonanie | Przewód podłączeniowy |
| Złącze A | Złącze żeńskie, M12 × 1, Prosty, Kodowanie B |
| Liczba styków | 5 |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, TPU, Czarny |
| Nakrętka/śruba | mosiądz, CuZn, Niklowane |
| Protokół sieciowy | PROFIBUS-DP |
| Napięcie nominalne | 250 V |
| Prąd | 4 A |
| Średnica przewodu | Ø 8.5 mm |
| Długość przewodu | 5.0 m |
| Otulina przewodu | PCW, Purpurowy |
| Liczba żył przewodu | 2 |
| Klasa ochrony | IP67, IP69K |
| Cechy specjalne | Ekranowanie |

