Produkt RSM RKM 44P-2M
Kabel zasilania
Verbindungsleitung
Nr zamówieniowy: U-97252- złącze męskie 7/8″, proste, 4-styk.
- Złącze żeńskie 7/8″, proste, 4-stykowe
- Kabel elektroenergetyczny do instalacji w korytach / prowadzenia bez osłony / bezpośredniego zakopania w ziemi
- Powłoka TPE, kolor czarny, 4 × 14 AWG
- Odporność na UV
- Wytrzymałość na zginanie w niskiej temperaturze -40 °C
- Odporność na olej
- Klasyfikacja ognioodporności: UL 1685 FT4, UL 1100, CSA FT1, CSA FT4

Dane ogólne
| EAN | 4047101568301 |
| Numer taryfy celnej | 85444290900 |
| Kraj pochodzenia | MX |
| Waga | 713 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Zasilanie |
| Wykonanie | Przewód przedłużający |
| Złącze A | Złącza, 7/8”–16 UN, Prosty |
| Liczba styków | 4 |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, PCW, Czarny |
| Nakrętka/śruba | mosiądz, CuZn, Niklowane |
| Złącze B | Złącze żeńskie, 7/8”-16 UN, Prosty |
| Liczba pinów | 4 |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, PCW, Czarny |
| Nakrętka łącząca / śruba zabezpieczająca | mosiądz, CuZn, Niklowane |
| Napięcie nominalne | 600 V |
| Prąd | 18 A |
| Średnica przewodu | Ø 15.37 mm |
| Długość przewodu | 2.0 m |
| Otulina przewodu | TPE, Czarny |
| Liczba żył przewodu | 4 |
| Klasa ochrony | IP67, IP68, IP69, IP69K |
| Certyfikaty | UL 2237, CE, UKCA, RoHS |

