Produkt RSM 40 RKM 50-0.3M/BL67
Kabel zasilania
Przewód podłączeniowy
Nr zamówieniowy: U-46979- Złącze męskie 7/8″, proste, 4-stykowe
- Złącze żeńskie 7/8″, proste, 5-stykowe
- Złącze 7/8" żeńskie, proste
- Materiał otuliny: PCW
- Kolor otuliny: żółty
- Klasa ochrony IP67
- Długość kabla: 0,3 m

Dane ogólne
| EAN | 4047101278590 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27069090 -/- Przewód, linia (akcesoria, niesklasyfikowane) [BAB084001] |
| Numer taryfy celnej | 85444290900 |
| Kraj pochodzenia | MX |
| Waga | 138 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Zasilanie |
| Wykonanie | Przewód przedłużający |
| Złącze A | Złącza, 7/8”–16 UN, Prosty |
| Liczba styków | 4 |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, TPU, Żółty |
| Nakrętka/śruba | mosiądz, CuZn, Niklowane |
| Złącze B | Złącze żeńskie, 7/8”-16 UN, Prosty |
| Liczba pinów | 5 |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, TPU, Żółty |
| Nakrętka łącząca / śruba zabezpieczająca | mosiądz, CuZn, Niklowane |
| Napięcie nominalne | 600 V |
| Prąd | 9 A |
| Długość przewodu | 0.30 m |
| Otulina przewodu | PCW, Żółty |
| Liczba żył przewodu | 4 |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | CE, RoHS, UL w wykazie, UL 2238 |

