Produkt IM82-24-10
Zasilanie
Nr zamówieniowy: 7545043- Ustawialne napięcie wyjściowe 22,5 … 28,5 VDC
- Prąd nominalny 10 A
- Praca pojedyncza/równoległa
- Ochrona przed przepięciem
- Uniwersalne napięcie zasilania
- Czas buforowania sieci do 30 ms
- Wysoka wydajność
- Naturalne chłodzenie powietrzem
- Przekaźnik "Power-good“
- cULus w wykazie
- Niskie napięcie bezpieczne SELV IEC/EN 60950
- SEMI-F47

Dane ogólne
| EAN | 4047101262834 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27230209 -/- Prąd i napięcie zasilania |
| Numer taryfy celnej | 85044095900 |
| Kraj pochodzenia | TW |
| Waga | 1448 g |
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V UC |
| Nominalne napięcie wyjściowe | 24 V |
| Prąd nominalny | 10 A |
| Wewnętrzny bezpiecznik | T 6,3 A/250 V AC |
| Tryb równoległy | tak, przełączny za pomocą przełącznika, maks.3 urządzenia z 90% prądem obciążenia |
| Wyjście prawidłowego zasilania (power good) | tak |
| Połączenie elektryczne | Zaciski śrubowe |
| Wymiary | 124.5 x 83.5 x 116.6 mm |
| Stopień ochrony | IP20 |

