Produkt EC-FKFD4.5-3/16
Żeńskie złącze kołnierzowe z przewodami wielodrutowymi, montaż od tyłu
Nr zamówieniowy: 6935771- Złącze żeńskie M12 × 1
- Stopień ochrony IP67
- Montaż od tyłu
- Podłączenia za pomocą osobnych żył
- 5-styk.
- Długość żył typu linka: 3 m

Dane ogólne
| EAN | 4047101392494 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279201 -/- Połączenia (akcesoria czujników) |
| Numer taryfy celnej | 85366990990 |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 110 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Sygnał |
| Złącze A | Złącze żeńskie, M12 × 1, Prosty, Kodowanie A |
| Liczba styków | 5 |
| Flange housing | mosiądz, CuZn, Niklowane |
| Typ montażu | montaż na płycie bazowej |
| Gwint montażowy | M16 x 1,5 |
| Obudowa kołnierzowa | mosiądz, CuZn, Niklowane |
| Napięcie nominalne | 60 V |
| Prąd | 4 A |
| Długość przewodu | 3 m |
| Liczba żył przewodu | 5 |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | CE |

