Produkt RKC5701-5M
Przewód sieciowy magistrali CAN (DeviceNet, CANopen)
Cienka otulina PUR
Nr zamówieniowy: 6931034- Materiał powłoki: PUR
- Kolor powłoki: Antracyt
- Para zasilająca: AWG 2/22
- Para transmisji danych: AWG 2/24
- Odporność na oleje zgodnie z VDE 0472, część 803
- Odporność na oddziaływanie płomienia zgodnie z VDE 0472, część 804/B
- Bez halogenu
- Certyfikat UL
- Otwarty koniec
- M12, żeński, prosty, kodowanie A
- Długość kabla: 5,0 m

Dane ogólne
| EAN | 4047106146580 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27060307 -/- Przewód sieciowy |
| Numer taryfy celnej | 85444290900 |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Waga | 309 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Dane |
| Wykonanie | Przewód podłączeniowy |
| Złącze A | Złącze żeńskie, M12 × 1, Prosty, Kodowanie A |
| Liczba styków | 5 |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, TPU, Czarny |
| Nakrętka/śruba | mosiądz, CuZn, Niklowane |
| Protokół sieciowy | DeviceNet, CANopen |
| Napięcie nominalne | 60 V |
| Prąd | 4 A |
| Średnica przewodu | Ø 6.7 mm |
| Długość przewodu | 5.0 m |
| Otulina przewodu | PUR, Antracyt |
| Liczba żył przewodu | 2 |
| Klasa ochrony | IP67, IP69K |
| Certyfikaty | UL |

