Produkt TB-8M12-4-CS12H
Koncentrator pasywny, M12 x 1
koncentrator 8-portowy, ze złączem M23
Nr zamówieniowy: 6611964- Materiał obudowy: Nylon
- Kolor obudowy: czarny
- Klasa ochrony IP67
- Zgodność z dyrektywą RoHS
- Zgodność z CE
- Złącze I/O (liczba pinów): 3-piny + PE

Dane ogólne
| EAN | 4047101276213 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250316 -/- Koncentrator pasywny |
| Numer taryfy celnej | 85366990990 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 308 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Sygnał |
| Liczba portów | 8 |
| Port I/O | M12 × 1 |
| Liczba styków | 3+PE |
| Terminal grupowy | Złącza, M23 × 1, Wyjście boczne |
| Liczba pinów | 12 |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne, PA |
| Napięcie nominalne | 30 V |
| Obciążalność prądowa | 2 A na styk sygnałowy, całkowity prąd 9 A |
| Certyfikaty | cULus |

