Produkt Cable452-500M
PROFIBUS Cable
PVC Cable Jacket
Nr zamówieniowy: 6611476- Kabel PROFIBUS: AWG 22/1<superscript/>
- Materiał powłoki: PVC, kolor: fioletowy
- Średnica powłoki: 8,1 mm
- Certyfikat UL
- Odporność na olej
- Odporność na UV
- Długość kabla: 500 m

Dane ogólne
| EAN | 4047101519785 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27060307 -/- Przewód sieciowy |
| Numer taryfy celnej | 85444995900 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 39100 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Dane |
| Liczba przewodów | 2 |
| Przekrój przewodu | 0.34 mm² |
| Protokół sieciowy | PROFIBUS-DP |
| Średnica przewodu | Ø 8.1 mm |
| Długość kabla | 500.0 m |
| Otulina przewodu | PCW, Purpurowy |
| Ekran | Folia aluminiowa, cynowany przewód miedziany |
| Certyfikaty | UL |

