Produkt VAS04-K81E-0.6-RSC5T/TXL
Złącze dla zaworu, typ A
Kabel przedłużający
Nr zamówieniowy: 6606726- Złącze zaworu, typ A, 3-styk. + PE
- Konstrukcja zgodna z normą DIN EN 175301-803
- Zgodność z RoHS
- Stopień ochrony: IP65, IP67, IP68
- Bez obwodu ochronnego
- Złącze męskie M12, proste, 4-pinowe + PE
- Materiał otuliny: PUR
- Kolor otuliny: czarny
- Przystosowane do pracy w łańcuchach kablowych
- Odporność na chemikalia i oleje
- Odporność na promieniowanie UV oraz ozon
- Odporność na oddziaływanie płomienia
- Nie zawiera halogenu, silikonu, PVC ani LABS
- Długość przewodu: 0,6 m

Dane ogólne
| EAN | 4047101339154 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279201 -/- Połączenia (akcesoria czujników) |
| Numer taryfy celnej | 85444290900 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 68 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Sygnał |
| Wykonanie | Przewód przedłużający |
| Złącze A | Złącze dla zaworu, Wykonanie A |
| Liczba styków | 3+PE |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, TPU, Czarny/półprzezroczysty |
| Element ochronny | bez obwodu ochronnego |
| Display switch state | LED, Żółty/zielony |
| Złącze B | Złącza, Prosty |
| Liczba pinów | 4+PE |
| Napięcie nominalne | 24 V |
| Prąd | 4 A |
| Średnica przewodu | Ø 5.2 mm |
| Długość przewodu | 0.60 m |
| Otulina przewodu | PUR, Czarny |
| Liczba żył przewodu | 4 |
| Klasa ochrony | IP65, IP67, IP68 |

